Gizlilik

www.onlinesigortasatinal.com sitesini  aracılığı ile  sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu 'Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu'Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Web sitemiz, girilen bilgilerin güvenliği açısından 'SSL' sistemi ile korunmaktadır. Bu nedenle verilen bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülemez. Bu koruma, e-posta gibi yollarla gönderilen bilgiler için etkili değildir.
Sigortalılarımız ve ziyaretçilerimiz ile  ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır.

     Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler size en iyi  hizmeti sunmak ve bu hizmetlerin kalitesini temin etmek içindir.


    Web sitemizi kullanarak veya e-posta  ve telefon  ile bildirdiğiniz bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir.

    Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sigorta işlemlerinizin de doğru ve eksiksiz olması için gereklidir.
    Sigorta poliçe bilgileriniz  sigorta şirketlerinden, TRAMER ;Tc kimlik sorgulama ve ticaret sicili  kaydı sorgulanarak  ve sizin tarafınızdan                 verilen bilgiler ile oluşturulur.


   Burada belirtilen şartların dışında web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes 'Kullanıcı Sözleşmesi' bölümünde                belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır.

Seyahat Sigortası

Trafik Sigortası

Vize Sigortası

Konut Sigortası

kasko Sigortası
Araç Sigortası Hesaplama